ABYSTE U NÁS NEBLOUDILI A JEDNODUŠE NAŠLI JAKOUKOLI POVÍDKU NEBO ČLÁNEK, JE TU PRO VÁS
A CO NOVÉHO VÁM ŠÍLENÉ ŠUPLE NABÍDNE PRÁVĚ TENTO TÝDEN?

Až do konce dubna máme celošuplecí dovolenou,
protože se všichni, ale úplně všichni včetně našich hostů účastníme DMD.
Celou dobu ale budou každý den přibývat drabblíky, které Katty a Regi napsaly
v rámci uplynulého druhého ročníku naší vlastní akce 4D.
A každé pondělí zde naleznete výběr drabble povídek, které se nám v uplynulém týdnu DMD nejvíce líbily.
Přejeme příjemné počtení

Tento týden v SOBOTU mimořádně také Moudra i pindy psí slečny Indy od Regi,
protože Indy zažila minulou sobotu něco moc důležitého

Vše je bohatě ilustrováno kolážemi KattyV

*************************************************************************************

Nuda v Bílovicích

31. března 2016 v 0:01 | Tora

Jak si Barbucha léčil packu a nudill se.No to vám povím, to je ale nuda. Nevím proč, ale jsem pořád zavřený doma. Domácí mi vysvětlujou, že je to kvůli tý pacce, že se musí zahojit a že kdybych lítal po venku, tak bych určitě někde chytil nějaký bacily nebo infekci a byl by to zas problém. To je ale jedna velká blbost, protože já žádný bacily ani infekci nikde nechytám, však ani nevím, jak to vypadá, a tak si myslím, že je to jen velká výmluva.

Hele, dělám všechno pro to, abych se dostal ven. Tuhle jsem se schoval do tašky, než šli nakupovat. Vysypali mě z ní ven, netuším, jak na to přišli, že tam jsem schovaný, byl jsem potichu jako pěna. Zkouším se připravovat na úprk tím, že se pořád válím těsně u dveří, ale když jdou ven, tak mě vždycky chytí, odnesou a někam zavřou, a ještě větší zbabělost je ta, že všechny, co k nám chodí zvenku, naučili klepat a čekat, než jim otevřou (páč přece jen jsem jim jednou takhle zdrhnul, ale to mi to ještě s tou bakulí moc nešlo, tak mě rychle chytili, no).

A tak se válím doma a tuhle jsem si našel na břichu špíček, fakt, normálně fotrovatím z toho léčení, to je ale ostuda, já, takový krásný štíhlý kocourek jsem vždycky býval a teď toto. To zas bude práce, než se dostanu do formy.

A tak mi všechny noviny zvenčí nosí jen ostatní kočky. Poslední dobou se vždycky všechny točily jen kolem toho, koho zas zmlátilo to pometlo Lupen, to byl taky dáreček, prej Lupínek, pěknej Lupen se z něj vyloupl. První to schytal Čenda, když si šel normálně lehnout na naši vlastní terasu, a byl odtud hnán svinským krokem, páč mladej si verandu přivlastnil pro sebe. Ostatní se shodli, že mu teda verandu přenechaj, když je takovej, ale kdeže. Zbojník za chvíli anektoval celý dvůr, posléze i celou zahradu a koho chytil, toho zmydlil. Odnesl to černej JÁ, kterej si, nic zlého netuše, snil na zápraží svůj pekárenskozrzavý sen, pak přišli na řadu squatteři, a největší cirkus předvedl spolu se Silverem, kde teda tak trochu narazila kosa na kámen. Ten jekot, co tihle dva kocouři předváděli, jsem slyšel i přes okno. Domácí vyrazili to řešit, ale protože se oba bojovníci v zápalu boje dostali až za plot mimo dosah domácích, byl rozvíjející se konflikt vyřešen skotským střikem. Zmáčený Lupen byl po odchycení zavřen do dílny a domácí se usnesli, že se teda budou kočky na dvoře střídat.

Sledoval jsem to z okna a byla to docela legrace. První fáze byla zavřít Tobíše, Rozárku a Čendu doma. O mně se nemluvilo, já jsem zavřenej permanentně. Druhá fáze byla prohlédnout, zda nejsou venku squatteři, a zavřít je v jejich dílně. Třetí fáze byla zjistit, kde se vyskytuje Silver a černej, a když byl čistej vzduch, mohl Lupen ven. Manévry jak u Verdunu a stejně to skoro nikdy nedopadlo, protože jednou se zapomněl venku někdo ze squatterů, podruhý přišel Silver, pak se sem zas přimotal černej... a tak pravidelně každej den bylo na dvoře divadlo i se zvukovými efekty. Domácí z toho vždycky málem kleplo, protože představa, jak budou ošetřovat potrhaný squattery, který na sebe nedaj šáhnout ani jako zdravý, je teda fakt děsila.

Mě to pometlo ale vyděsilo taky, přiznám se bez mučení. Si takhle spím na okně v pelíšku, když tu mám nějakej divnej pocit, tak otevřu oči a páni, já se tak šíleně lek! Za oknem stál naježenej Lupen, hubu dokořán, že jsem mu mohl udělat zubní prohlídku včetně hloubkové vizity krku, a řval jak na lesy. Škubnul jsem sebou tak, že jsem i s pelíškem sletěl až na zem. Tsssk. Taková potupa. Ale nikdo se mi nesmál, protože všichni ostatní byli z Lupena vyjevený taky, co si budem povídat.

A tak se nám moc ulevilo, když ho domácí odvezli. Jedinej, kdo teď Lupena hledá, je Silver, protože ten těm pračkám přišel nějak na chuť, či co, a tak šmejdí po dvoře a hledá ho i v dílně. Cha, marně hledáš, je pryč, hurá jupí juchuchů holadrijó hosana, a vůbec nejlepší je to, že já mám slíbeno.

To, že zítra už budu moct jít taky ven.

zpět oOo dále
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Regi Regi | E-mail | 31. března 2016 v 5:57 | Reagovat

Barbucha je jako glosátor hotelového dění k nezaplacení.
Mimochodem, komu jste věnovali toho diktátorského Lupena? To tedy musel být dáreček. ;-)

2 KattyV KattyV | 31. března 2016 v 9:12 | Reagovat

Nuda??? No páni. Co se teprve musí dít, aby se Barbucha nenudil.

3 Tora Tora | 31. března 2016 v 18:49 | Reagovat

[1]:Ani mi nemluv. To byl zlej sen. Lupínek k lidem úžasnej, milej, přítulnej, ale chtěl nás pro sebe.
Nakonec jsme mu našli místo na jedné jihočeské farmě, kam jsme ho odvezli.
Byl ve stájích u koní, jediný kocour. Bohužel po čase se ztratil, asi se přesunul někam jinam. K nám se naštěstí nevrátil - i když přiznám se, trochu jsme se toho obávali.

4 Tora Tora | 31. března 2016 v 18:49 | Reagovat

[2]: Tak to víš, no, každej to má nastavené jinak :)

5 JJ JJ | 31. března 2016 v 19:59 | Reagovat

No jo, Barbucho, co s tebou? Ještě že už můžeš ven a to Lupidlo tam nelítá, to bys byl u veta dřív, než bys řekl švec.

6 Martian Martian | Web | 18. srpna 2016 v 14:16 | Reagovat

To bylo zporavodajství přímo z přední linie Velkých kočičích manévrů. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
*************************************************************************************

KattyV a Regi prohlašují:
Na našich stránkách často najdete fanfiction příběhy ze světa Harry Pottera.
Všechna práva na postavy, které jsme si nevymyslely samy, jsou vyhrazena J. K. Rowlingové,
které tímto děkujeme za to, že nám dala svět, ve kterém si můžeme hrát.


14.1.2014